Usnadněte si hledání zadáním kódu vašeho náhradního dílu do políčka Vyhledat.

RC_2024

SCX Original Open Rally

 • SCX Original Open Rally

SCX Original Open Rally

Výrobce:SCX
Kód výrobku:SCXU10543X500
 • 6 269,00Kč
 • Cena bez DPH: 5 180,99Kč

SCXU10543X500

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, svodidla, šikanu, 2x konverzní díl pro starší typy traťových dílů, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj. Návod CZ

SCX Original Open Rally - obsah balení

Charakteristika

Autodráha SCX Original Open Rally v klasické měřítku 1:32 - analogová autodráha s rovinkami, zatáčkami, dlouhým mostem, šikanou, konverzními díly a ochrannými svodidly. Balení obsahuje dva ergonomické ovladače s citlivým ovládáním plynu, dvě detailně zpracovaná dráhová autíčka Ford Puma Rally WRC a Hyundai i-20 WRC s výbornými jízdními vlastnostmi. Plocha pro rozložení: 233 x 77 cm. Délka tratě: 5,2 m. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, připojíte ovladače a můžete začít závodit.

scx/SCXOriginalLogo.jpg

SCX Original

Autodráhy SCX Original jsou v klasickém měřítku 1:32. Toto měřítko je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Navíc, pokud Vás závodění bude bavit, lze autodráhy SCX Original následně upgradovat pomocí digitalizačních setů na SCX Advance a užít si všechny výhody a rozšíření digitální autodráhy.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců elektrických autodráh. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

scx/SCXA10016X200.jpg

Kompaktní analogový systém

Auto dráha pro děti pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu a ovladačů. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a spojíte díl s ovladači.

scx/SCXA10280X200.jpg

Ergonomické ovladače

Kvalitní ovladače výborně padnou do ruky. Analogový ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost autíčka v konkrétní dráze. Ovladače jednoduše spojíte přes konektor s napájecí rovinkou a můžete začít závodit a naučit se projíždět zatáčky v maximální rychlostí.

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Setová autíčka nejsou vybavena světly. Autíčka s osvětlením vybírejte v naší široké paletě dráhových autíček v příslušenství.

Dráhová autíčka Ford Puma Rally WRC a Hyundai i-20 WRC.

Autíčka
scx/magnet_set.jpg

Nastavitelný magnet

Autíčka jsou vybavena nastavitelným magnetem. Přiblížením či oddálením magnetu od tratě, můžete změnit jízdní vlastnosti autíčka, respektive to jak moc bude držet stopu při průjezdu zatáčkou.

scx/SCXU10543X500_sikana.jpg

Šikana

Dlouhá šikana udělá závody pořádně napínavé. Buďte rychlejší a vjeďte do šikany jako první.

scx/SCXU10543X500_most.jpg

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

scx/SCXU10299X200.png

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

scx/SCXU10294X200.jpg

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

scx/SCXU10543X500_konv_rov.jpg

Konverzní díly

Pomocí konverzních rovinek můžete zapojit vaše starší traťové díly do nových traťových dílů SCX. Traťové díly SCX New Track se používají u analogové i digitální autodráhy v měřítku 1:32. Balení obsahuje 2x konverzní rovinku.

Rovinka obsahuje na jedná straně nový typ zámků a na druhé straně straší typ zámků.

Vlastnosti

 • Trať pro dvě autíčka
 • Plocha pro rozložení: 233 x 77 cm
 • Délka tratě 5,2 metrů
 • Spolehlivý analogový systém
 • Dvě autíčka s autentickou karoserií
 • Dva drátové ovladače
 • Dlouhá šikana
 • Most na trati
 • Ochranná svodidla
 • 2x konverzní traťový díl
 • Výkonný zdroj
SCX Original Mud Track

Doporučujeme koupit

scx/racer_manager_1.jpg

Race Manager

Pro maximálně napínavé závody, doporučujeme koupit digitální počítadlo kol - Race Manager se startovacími světly, počítadlem kol, zobrazením vítěze závodu, zvukovou synchronizací startu, odpočtem kol a časovými závody.

scx/SCX_cisti.jpg

Čistící přípravky

Udržujte Vaši elektrickou autodráhu v perfektním stavu. Vždy bezproblémový přenos výkonu zajistí čistící olej pro kolejnice SCX50640, nebo DM-AC13.

Parametry

TypSCX Original
Měřítko1:32
Délka233 cm
Šířka77 cm
Délka tratě5,2 m
Věk8 +Kompletní nabídku ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com