Usnadněte si hledání zadáním kódu vašeho náhradního dílu do políčka Vyhledat.

RC_2024

SCX Advance Touring Series

 • SCX Advance Touring Series

SCX Advance Touring Series

Výrobce:SCX
Kód výrobku:SCXE10539X500
 • 8 269,00Kč
 • Cena bez DPH: 6 833,88Kč


SCXE10539X500

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, podpěry pro most, 3x křížení, svodidla, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj. Návod CZ.

SCX Advance Touring Series - obsah balení

Charakteristika

Elektrická závodní autodráha SCX Advance Touring Series v klasickém měřítku 1:32 pro napínavější závody - vynikající digitální autodráha s možností předjížděním v křížení (ovladačem řízená výhybka) a svodidly. Balení obsahuje dva bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, dvě detailně zpracovaná digitální dráhová autíčka AUDI RS' LMS TCR - DHL a CUPRA LEON COMPETICION - J. FILIPPI, která jsou vybavena LED světly. Plocha pro rozložení: 288 x 126 cm. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, spárujete ovladače s autíčky a můžete začít závodit.

scx/SCXAdvanceLogo.jpg

SCX Advance

Autodráhy SCX Advance jsou digitální, což umožňuje na rozdíl od klasické analogové autodráhy vzájemné předjíždění a mnoho dalších funkcí. Měřítko 1:32 je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Autodráhy SCX Advance lze navíc pomocí tuningové Bluetooth rovinky (prodává se samostatně) spojit s telefonem či tabletem. V telefonu pak budete mít k dispozici počítadlo kol, tvorbu závodů, nastavení autíček, nebo zde můžete sdílet výsledky. Pokud ještě Bluetooth rovinku doplníte o boxovou uličku, můžete prožívat napínavé závody s úbytkem paliva a tankováním.

Díky digitální technologii u autodráh SCX Advance, se může na trati teoreticky pohybovat až 9 autíček zároveň.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců elektrických autodráh a jako první uvedla na trh digitální autodráhu. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

scx/digital_system.png

Digitální systém

Digitální systém funguje tak, že každé autíčko je bezdrátově spojeno s konkrétním ovladačem. To řešení umožňuje na rozdíl od klasické autodráhy vzájemné předjíždění mezi auty na výhybkách. Tím jsou závody mnohem napínavější a nejste znevýhodněni výběrem té či oné dráhy.

scx/scxe_ovladac2.jpg

Bezdrátové ovladače

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou do ruky. Digitální ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost konkrétního autíčka s kterým je spárován. Ovladač má dále tlačítko pomocí kterého můžete přepínat výhybku, aby autíčko v křížení změnilo dráhu. Pro snadnější párování je vysílač verze 2.0, vybaven indikační LED diodou, která signalizuje spojení autíčka s vysílačem. (Verze 2.0 je plně zpětně kompatibilní s autíčky i ovladači přechozí verze 1.0)

scx/Screenshot_20221115-152346.jpg

Verze 2.0

Verze autodráh SCX Advance 2.0 má řadu vylepšení, díky kterým bude jízda ještě lepší:

 • Ovladače mají indikační párovací LED, delší dosah a lepší citlivost plynu
 • Dráhová autíčka mají z řídicí jednotky vyvedenou anténku pro lepší dosah
 • Přes Bluetooth rovinku (není obsahem balení) a aplikaci SCX lze nastavit aktivní brzdu pro jednotlivá autíčka

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná digitální autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena předními i zadními LED světly.

Dráhová autíčka AUDI RS' LMS TCR - DHL a CUPRA LEON COMPETICION - J. FILIPPI.

Autíčka
scx/magnet_set.jpg

Nastavitelný magnet

Autíčka jsou vybavena nastavitelným magnetem. Přiblížením či oddálením magnetu od tratě, můžete změnit jízdní vlastnosti autíčka, respektive to jak moc bude držet stopu při průjezdu zatáčkou.

scx/SCXE10288X200.jpg

Křížení tratí pro předjíždění

Křížení umožňuje autíčkům předjíždět a změnit dráhu podle toho jak chcete. Stiskem tlačítka na ovladači si autíčko přenastaví výhybku a přejede z pruhu do pruhu. (Princip je tak podobný jako u tramvají.)

scx/SCXU10299X200.png

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

scx/SCXU10294X200.jpg

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

 • Digitální auto dráha pro děti i dospělé
 • Plocha pro rozložení: 288 x 126 cm
 • Dálkově ovládané křížení pro předjíždění
 • Dvě autíčka s autentickou karoserií
 • Dva bezdrátové ovladače
 • Ochranná svodidla
 • Výkonný zdroj

Doporučujeme koupit

scx/SCXE10292X200.jpg

BlueTooth rovinka

Bluetooth rovinka umožně bezdrátově spojit autodráhu s chytrým telefonem a aplikací SCX. K dispozicí tím získáte počítadlo kol, tvorbu závodů a v případě připojení Pitboxu, také tankování. Vše na jednom místě v přehledné grafické aplikaci.

scx/SCXE10291X200.jpg

Boxová ulička

Boxová ulička - Pitbox, umožňuje v kombinaci s BlueTooth rovinkou, jedinečnou možnost tankování a pořádání napínavých závodů s úbytkem paliva.

Parametry

TypSCX Advanced
Měřítko1:32
Délka288 cm
Šířka126 cm
Délka tratě5,9 m
Věk8+

Kompletní nabídku ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com