Kód výrobku:KN-8BL100-WP
  • 2 517,00Kč
  • Cena bez DPH: 2 080,17Kč
KN-8BL100-WP
Programovatelný voduvzdorný bezsenzorový střídavý regulátor pro modely aut. Pro motory s 2s do 6000o/min na V, 3s do 4000o/min na V a 2x do 2600o/min. (trvalý proud 100A), napájení 6-12NC/2-4 LiPO článků, hmotnost 173g, BEC 6V/5A, rozměry 59,5x48x42mm s větrákem.
Konect & HobbyWing jsou vaším spolehlivým partnerem, pokud jde o maximální výkon vašeho RC PODVOZKU.
Regulátor s 100A trvalým zatížení je vodotěsný a má spínaný BEC, který poskytuje 6V s napájením 5A. To znamená, že bez problémů lze provozovat i Hi-Volt serva s vysokým točivým momentem a silným proudem.
Vybaveny dvěma konektory DEAN/T, lze k střídavému regulátoru připojit dvě baterie bez dalších adaptérů. Také pro Motor jsou již vysoce kvalitní 4mm/G4 zlaté konektory připraveny a lze jej okamžitě připojit. To znamená, že systém je okamžitě připraven k použití bez dalších pájecích prací, tj. Plug & Play.
Regulátor Konect 100A WP lze snadno naprogramovat pomocí samostatného programovacího připojení a programovací karty (k dokoupení), aniž byste museli předem odpojovat stávající připojení ve vozidle. Tímto způsobem lze četné funkce střídavého regulátoru přizpůsobit vašim vlastním potřebám v mžiku a bez větších komplikací. Alternativně jej lze samozřejmě také naprogramovat pomocí vestavěného tlačítka nastavení na přepínači.
FEATURES
Tento elektronický střídavý regulátor otáček je ideální pro vozidla v měřítku 1/8, když má jít do terénu nebo jiné akce. Bez ohledu na to, zda se jedná o Buggy, Short Course, Stadium Truck nebo Truggy s regulátorem Konect 100A WP (vyráběným lídrem na trhu HobbyWing) budete mít maximální zábavu z jízdy, Mega výkon a nulové problémy. Tento regulátor je také první volbou pro větší a těžší vozidla 1/10, jako jsou modely 4WD Monster Trucks nebo Short Course s pohonem všech kol, za předpokladu, že lze nainstalovat motor s vnějším průměrem 42 mm.
  • Vodotěsný a prachotěsný regulátor
  • Výkonný 6V BEC s 5A
  • Duální port pro připojení ventilátoru nebo programovací karty
  • Vypínač včetně samostatného tlačítka pro nastavení
  • Maximální brzdnou sílu lze nastavit v 5 různých režimech od 25% do 100% nebo zcela vypnout.
  • 9 nastavitelných křivek zrychlení/Punsh od měkkého po Mega agresivní zrychlení
  • Zpátečku lze deaktivovat
  • V režimu LiPo lze dolní mez napětí nastavit téměř nepřetržitě od 2,6 V/článek do 3,4 V/článek. To lze také v případě potřeby úplně deaktivovat
  • kompletně připraveno k připojení pro baterii a motor (Plug & Play) není nutné pájení
Technické údaje regulátoru
  • Trvalý proud: 100A
  • Špičkový proud: 650A
  • Vstupní napětí: baterie 2-4S LiPo, baterie 6-12 článků NiMH/NiCd
  • Výstupní výkon BEC: 6V/5A
  • Vnitřní odpor: 0,001 Ohm
  • Meze motoru:
  • 2S LiPo/6čl. NiMH = do 6000Kv, 3S LiPo/9čl. = do 4000Kv a 4S LiPo/12čl. do 2600Kv.
  • Typ: Bezsenzorový systém
  • Systém konektorů:
  • Strana baterie: 2x T/DYN k připojení dvou LiPo
  • Regulátor/Motor: 4mm/G4 zlaté konektory
  • Přijímač: JR/Graupner konektor
  • Rozměry cca: 59,5 x 48 x 22 mm s ventilátorem