Kód výrobku:HCAP0190
  • 3 990,00Kč
  • Cena bez DPH: 3 297,52Kč
HCAP0190
Nabíječ kterým můžete nabíjet dvě baterie najednou a zdroj je uvnitř nabíječe, takže napájení je 230V. Samozřejmě můžete napájet také z 12V.
Technical Specification:
32-bit MCU microprocessor-controlled high-performance unit
Charging power . . . . . . . . . .max. 2x100W
Discharge power . . . . . . . . .max. 2x20W
Supply voltage . . . . . . . . . . .AC 100-240V /
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .DC 11-18V
Charging current . . . . . . . . .2x0.1-8.0A
Discharge current . . . . . . . . .2x0.1-5.0A
Balancing current . . . . . . . . .<250mA
Balancer tolerance . . . . . . . .±0.01V
Weight . . . . . . . . . . . . . . . . .1250g
Dimensions . . . . . . . . . . . . .208x170x63mm