Usnadněte si hledání zadáním kódu vašeho náhradního dílu do políčka Vyhledat.

RC_2024

Proboat Recoil 2 V2 26" BL RTR - Shreddy

 • Proboat Recoil 2 V2 26" BL RTR - Shreddy

Proboat Recoil 2 V2 26" BL RTR - Shreddy

Výrobce:Proboat
Kód výrobku:PRB08041V2T2
 • 10 639,00Kč
 • Cena bez DPH: 8 792,56Kč

PRB08041V2T2

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený model lodi Proboat Recoil 2 V2 26" BL RTR, s nainstalovanými komponenty: střídavý regulátor Spektrum 100A Marine, střídavý motor Spektrum Firma 2300Kv, voděodolné servo řízení 5,3 kg.cm WP, přijímač Spektrum SLR3. V balení je vysílač Spektrum SLT3, Spektrum Smart nabíječ S120 20W USB-C, Spektrum Smart LiPo 11.1V 3200mAh 30C IC3, stojánek lodi, 4ks AA baterie vysílače, návod v češtině

Rychlostní člun Proboat Recoil 2 V2 s trupem typu Deep-V Self-Righting, představuje maximální výkon a zábavu. Kvalitní elektronika Spektrum, technologie Smart, rychlost až 55 km/hod! Nová verze vysílače Spektrum SLT3, baterie SMART 3S 3200 mAh a nabíječ Spektrum. Střídavý vodou chlazený motor s regulátorem 100 A. Vše potřebné k jízdě je obsaženo v balení.

Recoil 2 V2 přináší ohromné ​​vzrušení s novým agresivním stylem a pokročilejšími funkcemi elektroniky, jako samočinným otočením při převrácení a vysokými výkony. Střídavý motor Spektrum™ 2300 Kv Mariner spolu s vysoce výkonným 100 A regulátorem Spektrum, dokáže vyvinout rychlost až na hranici téměř šedesáti kilometrů za hodinu. Trup je vyroben z odolného materiálu ABS a má hotové zbarvení. Loď je dlouhá 660 mm a je kompletně vybavena pohonem a elektronikou. Loď výborně drží směr, rychle akceleruje ze zatáčky a má vysokou stabilitu. Tak jako všechny další modely ProBoat, je i Recoil 2 V2 připraven k jízdě. Obsažena je 4-kanálová volantová RC souprava Horizon 2,4 GHz.

Velmi praktickou funkcí je Self-Righting - otočení zpět při převrácení člunu. Stačí zmáčknout tlačítko 3. kanálu na vysílači a loď je v mžiku zpět dnem na hladině a může opět vyrazit kupředu. Nová konstrukce trupu Recoil je zcela jedinečná, jezděte bez obav, že dojde převrácení lodi! Vše, co potřebujete k provozu modelu, je součástí balení. Čtyř-kanálový vysílač a přijímač 2,4 GHz, střídavý regulátor Spektrum, voděodolné servo Pro Boat, baterie SMART a nabíječ Spektrum, stojánek na člun a dokonce i baterie AA do vysílače. Pohonná baterie Spektrum Smart 3S 3200 mAh a USB nabíječ Spektrum S120 tvoří komplet, se kterým můžete rychle vyjet k jezeru.

Vlastnosti lodi Proboat Recoil 2 V2

 • Nová verze vysílače Spektrum SLT3
 • Výkonný vodou chlazený motor Spektrum™ Firma 4335-2300 Kv s integrovaným závažím
 • Vodou chlazený regulátor 100 A
 • Baterie LiPol Spektrum™ 3S 3200mAh 30C
 • Nabíječ Spektrum™ S120
 • Vysílač Horizon 2.4GHz pro větší dosah a nerušený provoz
 • Samoobracecí trup Self-Righting a překryt kabiny z lisovaného odolného ABS
 • Stojánek je obsahem balení
 • Hliníkové off-set kormidlo a vzpěra lodního šroubu
 • Hliníkový lodní šroub poháněný ohebným hřídelem
 • Pěnové vložky na krytu a trupu brání potopení
 • Hotové zbarvení
 • Voděodolná elektronika


Technologie SMART

Set modelu lodi Recoil 2 V2 obsahuje SMART baterii a nabíječ, takže je snadné zapnout nabíječ, připojit baterii a začít nabíjet. Nabíjení se automaticky spustí i ukončí.

proboat/PRB08041_b02.jpg

Střídavý regulátor Spektrum 100 A

Nový lehký střídavý regulátor je navržen s ohledem na automatické obrácení lodi, proto umožňuje provádění rychlých změn otáček vpřed a vzad, což umožňuje otočit člun zpět dnem na hladinu i v nejdrsnějších podmínkách. Je naprogramován s přiloženým vysílačem a tlačítkem pro automatické obrácení. Jediným stisknutím tlačítka se vaše loď po převrátí zpět dnem na vodní hladinu.

proboat/PRB08041_b03.jpg

Střídavý lodní motor Spektrum™ 2300Kv

Nainstalovaný střídavý motor Spektrum 4335 má na rotoru závaží, které je klíčové pro otočení lodi zpět při jejím převrácení. Tím odpadá přetěžování mechanismu náhonu.

proboat/PRB08041_b04.jpg

Varianty zbarvení Heatwave a Shreddy

RC model lodi Recoil 2 V2 má provedeno zbarvení, které bylo vytvořeno a licencováno společnostmi Heatwave a Shreddy. Vyberte si klasický vzhled černé a zlaté nebo se vydejte do pestřejších barev v designu Shreddy.

proboat/PRB08041_b05.jpg

Sofistikovaný tvar trupu Deep-V Self-Righting

Kryt trupu se poutá k trupu pomocí 4 hliníkových šroubů na gumové těsnění EVA kolem lemu krytu zajistí, že voda zůstane mimo trup. Tvar trupu výrazně usnadní zpětnému přetočení trupu při nechtěném převrácení.

proboat/PRB08041_b06.jpg

Voděodolné servo Pro Boat 5,3 kg

Servo s vysokým točivým momentem poskytuje více než dostatek výkonu pro bezpečné řízení lodi. Voděodolnost zajišťuje, že servo bude funkční v důsledku namočení.

proboat/PRB08041_b07.jpg

Hliníkové eloxované součásti

Hliníkové kormidlo s držákem a stavitelný hliníkový držák hřídele lodního šroubu jsou trvanlivými oporami důležitých funkčních součástí pohonné sestavy. Eloxování zajistí trvanlivou ochranu před oxidací a navíc přispívá k dokonalému vzhledu.

proboat/PRB08041_b08.jpg

Náhon ohebnou hřídelí

Flexibilní nastavení sklonu výstupní hřídele, umožňuje nastavení úhlu záběru lodního šroubu, což umožňuje používat model na většině vodních ploch.

proboat/PRB08041_b09.jpg

Plošky z nerezové oceli

Stabilizační a korekční plošky na zádi trupu lodi z nerezové oceli mají vysokou pevnost, životnost a odolnost proti poškození. Nastavením sklonu plošek můžete upravit jízdní vlastnosti lodi.

proboat/PRB08041_b10.jpg

Bezkonkurenční rychlá zatáčka

Trup Recoil 2 se systémem kormidel byl přesně vyladěn tak, aby poskytoval vysokou výkonnost a stabilitu. Nízké těžiště v kombinaci s pečlivě vyladěnými kormidly z něj dělá jednu z lodí s nejmenším poloměrem zatáček. Nebojte se převrácení, protože tato loď miluje rychlé zatáčky.

proboat/PRB08041_b11.jpg

Vztlaková pěna na vrchlíku a v trupu

Když se vám povede zapomenout dotáhnout šrouby krytu nebo s modelem třeba nabouráte do překážky, je v krytu trupu i v samotném trupu pěna, která by měla pomoci udržet díly nad hladinou.

Doporučujeme koupit

V balení je vše, co potřebujete k provozu modelu Proboat Recoil 2 V2. Můžeme doporučit zakoupit si náhradní LiPol baterie a především výkonnější nabíječ pro rychlejší nabíjení.

K napájení modelu lze použít 3-článkovou LiPol baterii s kapacitou až 5000 mAh. Doporučujeme používat kvalitní 50 C - 100 C LiPol baterie s konektorem IC3 nebo EC3.

arrma/battery.jpg

Doporučené LiPol akumulátory

Pro napájení RC modelu lodi doporučujeme kvalitní LiPol akumulátor (50 C+) se 3 články v Hard Case obalu s kapacitou 5000 mAh/3S.

 • Pro běžné ježdění Spektrum Smart LiPo 11.1V 5000mAh 50C HC IC3 s konektorem IC3 a technologií Smart.
 • Pro svižnější jízdu Spektrum Smart LiPo 11.1V 5000mAh 100C HC IC3 s konektorem IC3 a technologií Smart.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů

arrma/charger.jpg

Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Síťový nabíječ Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1400 s jedním výstupem 1x 400W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W.
arrma/tools.jpg

Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučujeme mazací tuk Marine, nebo mazací tuk Marine s mazničkou.

arrma/FO-FS-LCB01.jpg

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Parametry

KonstrukceABS
Druh stavebniceRTR
TypMotorový člun
Délka660 mm trup, plus kormidla
Šířka202 mm
Výška146 mm
Hmotnost1500 g bez LiPo baterie
Lodní šroub1.6 x 1.6
proboat/PRB08041_b12.jpg

Praktický stojánek

Když dojezdíte a chcete provést výměnu baterie, je v balení k dispozici praktický stojánek. Díky pěnovým páskům nepoškodíte dno lodi a model nebude na stojánku klouzat.
Kompletní nabídku ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com