Kód výrobku:HCAP0180
  • 1 199,00Kč
  • Cena bez DPH: 990,91Kč
 HCAP0180
Technical Specification:
Power. . . . . . . . . . . . . max. 35W
Input voltage. . . . . . . 11-18V DC (zdroj na 230V součástí)
Charging current. . . . 0.1-3.0A
Balancing current. . . . <300mA
Balancer tolerance. . . ±0.01V
Weight. . . . . . . . . . . . 175g
Dimensions. . . . . . . . 116x75x25mm
Včetně zdroje 230V