Kód výrobku:ISDT1004
  • 1 701,00Kč
  • Cena bez DPH: 1 405,79Kč
ISDT1004
Miniaturní dvoukanálový rychlonabíječ s balancery pro 1–16čl. NiCd/NiMH, 1–6čl. Li-Po/Li-ion/Li-Fe/LiHV/ULiHV, 2–20V Pb proudem 2x 0,2–10 A (max. 2x250 W). Napájení 10–30 V. Měření vnitřního odporu, USB-C port pro aktualizaci.
Miniaturní dvoukanálový nabíječ ISDT P10 2x250W je inteligentní nabíječ s napájením z autobaterie nebo stabilizovaného síťového zdroje a velmi jednoduchou a přehlednou obsluhou. P10 umožňuje nabíjet běžné typy článků (NiCd, NiMH, LiPo, LiHV, ULiHV, Li-ion, LiFe, Pb), navíc je vybaven vestavěnými šestikanálovými balancery, které zajišťují bezpečné nabíjení lithiových akumulátorů. Nabíječ je vybaven barevným LCD displejem a programovacími tlačítky, které vám poskytnou možnost komfortního a velice přehledného nastavování parametrů, řízení a sledování průběhu nabíjení.
Kromě kompaktního provedení ve velikosti „na dlaň“ a intuitivního ovládání stojí za zvláštní zmínku:
  • program pro nové typy „vysokovoltových“ lithiových akumulátorů LiHV s koncovým napětím pro nabíjení až 4,35 V a ULiHV s koncovým napětím 4,45 V
  • možnost synchronního provozu obou kanálů pro nabíjení dvou stejných akumulátorů nebo paralelního nabíjení jednoho akumulátoru výkonem až 400 W
Přehled základních funkcí a parametrů
  • Napájení 10-30 V stejnosměrných (zásuvka XT60)
  • Pro nabíjení 1 – 16 NiCd/NiMH článků, 1 – 6 Li-ion/Li-poly/Li-Fe/LiHV/ULiHV článků nebo 2- 20 V olověných akumulátorů
  • Nastavitelný nabíjecí proud (0,2 A – 10,0 A) v každém kanálu (max. 250 W)