RC_2021

ASTRA pult pro vysílače Spektrum DX6e/DX8e

  • ASTRA pult pro vysílače Spektrum DX6e/DX8e

ASTRA pult pro vysílače Spektrum DX6e/DX8e

Výrobce:Astra
Kód výrobku:AK1004
  • 2 374Kč
  • Cena bez DPH: 1 962Kč

AK1004

Charakteristika

Elegantní pult ASTRA pro RC vysílače Spektrum DX6e/DX8e v černém matném provedení s logem Astra. Nezanechává otisky prstů, nový odolnější materiál. Rozměry 305x190x60mm. Volitelně lze doplnit pohodlný popruh AK1020 nebo křížový popruh AK1021.

Vysílač Spektrum DX6e/DX8e přesně zapadne do výřezů v horní i spodní desce a pevně v něm drží. Takto sestavený celek můžete vložit jako komplet do svého přepravního kufru.

Skladné provedení

Konstrukce pultu je přizpůsobena, aby poskytovala co nejvyšší komfort a snadno se přenášela. Držáky popruhů jsou proto osazeny malým pantem. Sklopením držáků získáte kompaktní tvar, vhodný pro přenos a transport.

Designové logo

Provedení pultu je nejen funkční, ale zároveň velmi zaujme na pohled. Celkově poutavý design, ještě podtrhuje logo ASTRA. Logo je v materiálu gravírované, nemusíte se tedy bát, že se časem ošoupe.

Eloxované sloupky

Hliníkové sloupky opatřeny povrchovou úpravou zvanou eloxování. Tato úprava vytvoří na povrchu tenkou vrstvu oxidu hliníku, která zabraňuje korozi. Eloxováním výrobků se mimo zvýšení odolnosti na povětrnostní vlivy, také zvýší mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy.

Pevné a lehké provedení

Deska o tloušťce 5 mm je pevná, pružná a poskytuje výbornou ochranu vysílačce. Díky použitým materiálům je navíc celý pult lehký a jen minimálně zvyšuje váhu kterou držíte.

Parametry

Délka305 mm
Šířka190 mm
Výška60 mm
Informace o balení výrobku
Rozměry31,0 x 23,5 x 6,5 cm
Hmotnost0,634 kg


Kompletní nabídku kuličkových ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com