RC_2019

RC auto Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 1:24 4WD RTR - ŽLUTÁ

 • RC auto Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 1:24 4WD RTR - ŽLUTÁ

RC auto Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 1:24 4WD RTR - ŽLUTÁ

Výrobce:AXIAL Modely
Kód výrobku:AXI00002T2
 • 4 084Kč
 • Cena bez DPH: 3 375Kč

AXI00002T2

Obsah balení

V balení naleznete hotový sestavený RC model auta Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 v měřítku 1:24 s nainstalovaným motorem, řídicí jednotou AE-6, servem řízení AX-1. pohonný LiPo akumulátor 7.4 V 350 mAh, USB nabíječ na pohonný akumulátor, volantový vysílač AX-4 2.4 GHz, 4x AA baterie do vysílače. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

Novinka roku 2020 - RC model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24 Axial SCX24 s licencovanou karosérií Jeep Wrangler JLU CRC 2019 a licencovaných pneumatikách Nitto Trail Grappler. Model je sestaven a připraven k jízdě, vše potřebné je v balení. Díky použití moderního LiPo akumulátoru je doba jízdy přes 40 minut!

Nechcete mít velké a těžké RC auto a přesto jezdit přes překážky? S RC modelem auta Axial SCX24 Jeep Wrangler můžete jezdit doma, na zahradě a vytvořit si i vlastní trať z menších kamenů či větví. Jednoduše nabijte baterii pomocí USB nabíječe, vložte do auta a můžete vyjet. Realistická karosérie v populárního Jeep Wrangler a velká terénní kola s nadstandardní světlou výškou evokuje vzhled světově proslulého auta. Základem je silný pohon, ten sestává z motoru 180 s více-řadou převodovkou, která dodá potřebnou sílu k nápravám. Od převodovky se přenáší kroutící moment na drážkované hřídele a k tuhým nápravám šnekovou převodovkou. Proto není potřeba brzda a kroutící moment nezná hranic.

uhé kovové bočnice

Stejně jako platforma Axial SCX10 v měřítku 1:10, má i podvozek Axial SCX24 robustní ocelové lišty rámu podvozku a výztuhami, které udržují podvozek dostatečně tuhý i při velkém překroucení náprav.

axial/AXI00002_b02.jpg

Silný motor s víceřadou převodovkou

O pohon RC modelu auta Axial SCX24 se star stejnosměrný motor řady 180 s 88 závity na kotvě. Motor má optimální točivý moment, který je potřeba pro jízdu do strmého stoupání. Je upevněn na kovové motorové lože, které pomáhá motor chladit a udržovat teplotu na optimální úrovni

axial/AXI00002_b03.jpg

Šnekové převody

Přední a zadní diferenciály jsou vybaveny šnekovými převody, které dodávají nápravám velmi vysoký kroutící moment, rovněž zajišťuje funkci brzdy a zároveň díky malým rozměrům vytváří větší světlou výšku, která je potřeba pro zdolávání překážek.

axial/AXI00002_b04.jpg

Ocelové hřídele náprav

Při použití šnekových převodů diferenciálů je přenos kroutícího momentu na kola zajištěn pomocí ocelových hřídelí, které mají vysokou odolnost a tuhost při záběru kol. Moment je na přenášen kolíkem na šestihranné náboje.

axial/AXI00002_b05.jpg

Drážkované hnací hřídele

Přední a zadní hnací hřídele mezi převodovkou a přední a zadní nápravou, jsou drážkované hřídele, které umožňují velký axiální posun a maximální přenos točivého výkonu.

axial/AXI00002_b06.jpg

Funkční tlumiče odpružení

I tak malé RC auto může mít maketově zpracované tlumiče s imitací pomocných nádržek. Přes jednoduchou konstrukci s vinutou pružinou a plastovým tělem jsou tlumiče skvěle funkční.

axial/AXI00002_b10.jpg

Licencované disky KMC XD Machete a pneumatiky Nitto Trail Grappler

Oficiálně licencované disky kol KMC XD Machete, jsou ve světě terénních aut legendární. Jsou vylisovány v černé barvě a mají ohromující maketové detaily. Oficiálně licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler nabízejí fantastickou kombinaci výkonu v terénu při zachování vynikajících vlastností pro použití na silnici.

axial/AXI00002_b11.jpg

Odklopná karosérie

Odklopný systém karoserie nabízí snadný přístup ke komponentům na podvozku. Baterii a podvozek můžete mít rychle k dispozici odstraněním pouze jedné sponky karoserie a vyklopením karoserie nahoru.

axial/AXI00002_b13.jpg

Silné servo řízení Axial AS-1

Klíčovou komponentem u expedičních RC modelů aut je dostatečně silné servo řízení s robustním mechanismem. Přímo nad přední nápravou je uloženo servo řízení Axial AS-1 se servosaverem, který umožňuje přesné řízení, a zároveň poskytuje ochranu převodů a elektroniky serva v případě překážky v řízení nebo nárazu na přední kolo.

axial/AXI00002_b12.jpg

Osazeno kuličkovými ložisky

Model je plně osazen kuličkovými ložisky a to jak v převodovce, tak v nápravách a náhonech. Můžete jezdit bez obav, že by se vám někde opotřebilo kluzné ložisko.

axial/AXI00002_b08.jpg

Nainstalované přední LED osvětlení

V předním nárazníku jsou z výroby nainstalována dvě jasná bílá LED světla, které osvítí plochu před vozidlem. Pokud chcete mít připojena další světla, na řídící jednotce je další konektor pro LED světla, do kterého si můžete dokoupit volitelná LED světla.

Vlastnosti

 • RC auto Axial SCX24 je kompletně sestaven a připraveno k použití, vše potřebné je obsahem balení
 • Nový realistický design karosérie Jeep Wrangler JLU CRC 2019
 • Licencované disky KMC Machete
 • Licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler M/T
 • Nainstalovaná řídící jednotka AE-6, motor a servo AS-1
 • 3-bodové přední a 4-bodové zadní zavěšení
 • Kovové boční rámy šasí
 • Šnekový převod náprav
 • Odklápěcí karosérie je jištěna pouze jednou sponkou
 • Komplet osazeno kuličkovými ložisky

Doporučujeme koupit

Vše potřebné k provozu naleznete v balení. Pro více zábavy doporučujeme dokoupit náhradní LiPo akumulátor (obj. č. DYNB0012). Pokud preferujete nabíjení vlastním nabíječem, doporučujeme dokoupit redukci SPMXCA309 na EC3/IC3 konektor.

Parametry

TypCrawler, expediční
Měřítko1:24
Délka200 mm
Šířka100 mm
Výška106 mm
Rozvor132 mm
Světlá výška podvozku27 mm
Hmotnost160 g
Náhon4WD
VysílačAxial AX-4 2.4GHz 2-kan.
PřijímačAxial AE-6 kombo Rx/reg. s reverzem
ServoAxial AS-1
BaterieDynamite LiPo 7.4 V 350 mAh
DiskyKMC Machete
PneumatikyNitto Trail Grappler M/T
MotorStejnosměrný 180 88T
Doba jízdy40 až 50 minut s dodaným akumulátorem
RychlostAž 3 km/h

Kompletní nabídku kuličkových ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com