RC_2019

Mini Bolero EP 0.95m ARF

 • Mini Bolero EP 0.95m ARF

Mini Bolero EP 0.95m ARF

Výrobce:Ripmax
Kód výrobku:RA-ARTF6740
 • 4 749Kč
 • Cena bez DPH: 3 925Kč

RA-ARTF6740

Obsah balení

Balení obsahuje hotový potažený trup, pravou a levou část křídla se spojkou, ocasní plochy, kryt motoru, kužel, podvozek, podvozková kola, táhla, montážní příslušenství, produktový manuál.

Charakteristika

Akrobatický elektro RC model letadla Mini Bolero EP ve verzi ARF má rozpětí 950mm, lehkou dřevěnou konstrukci a je potažen barevnou nažehlovací fólií. Symetrický profil křídla, velké řídící plochy, elegantní tvary a elegantní nápadité zbarvení. Pevný hliníkový podvozek s koly, připravené motorové lože. Pro náročné i začínající akrobatické piloty.

Mini Bolero EP

RC model Mini Bolero EP je elegantní akrobatický model pro sportovní létání a nácvik akrobacie. V balení jsou připraveny hotové potažené díly modelu, kompletní montážní příslušenství, podvozek a kryt trupu s průhlednou kabinou. Křídlo je dělené, nasouvá se na uhlíkovou trubku. Klasická konstrukce modelu z balzy a překližky činí model velmi lehkým a odolným. Povrchová úprava nažehlovací fólií má nápadité zbarvení. Dvoudílné křídlo má nespornou výhodu ve skladnosti a přepravě, rychlá montáž je samozřejmostí. Po sejmutí krytu trupu se nabízí velký vnitřní prostor, který oceníte při servisu elektroniky a výměně baterie.

Vlastnosti modelu Mini Bolero EP

 • Ultra-lehká konstrukce z balzy a překližky je přesně vyřezána laserem
 • Dvoudílné křídlo s uhlíkovou spojkou křídla
 • Velký kryt trupu pro pohodlný přístup k baterii a elektronice
 • Velké řídící plochy
 • Nápaditá barevný potah nažehlovací fólií
 • Nabarvený laminátový kryt motoru
 • Pevný hliníkový podvozek
 • Kompletní příslušenství
ripmax/Ra-artf6740_B01.jpg

Přední část modelu

V balení je obsažen laminátový kryt motoru a vrtulový kužel, tyto díly jsou nabarveny ve stejném odstínu jako má potah trupu. Kryt motoru je upevněn čtyřmi šrouby, proto je do prostoru motoru v případě potřeby vždy snadný přístup.

ripmax/Ra-artf6740_B06.jpg

Instalace pohonné jednotky

Instalace motoru na motorovou přepážku předpokládá použití motoru s montáží na zadní čelo. Pokud budete chtít létat 3D akrobacii, je potřeba použít střídavý motor s příkonem min. 450W.

ripmax/Ra-artf6740_B02.jpg

Kryt trupu s kabinou

Na vrchní straně trupu je rozměrný kryt trupu, který sahá od motorové přepážky až k k odtokové hraně křídla. Díky tomu máte skvělý přehled o instalaci elektroniky a zároveň možnost rychlé výměny pohonné baterie.

ripmax/Ra-artf6740_B03.jpg

Montáž serv křidélek

Každé křidélko má samostatné servo, instalace je velmi jednoduchá, protože serva jsou přišroubována tisícihranem vně křídla. Případné seřízení pomocí páky serva a táhla s vidličkami je dílem okamžiku.

ripmax/Ra-artf6740_B04.jpg

Montáž ocasních ploch

Výškovku a kormidla ocasních ploch je potřeba přilepit na své místo, jak je to uvedeno v obrazovém manuálu, ostruha je jednoduchá z drátu, který se vlepí do zadní částu trupu.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení modelu budete potřebovat 6-kanálovou RC soupravu, střídavý motor, regulátor, pohonnou baterii s nabíječem, serva a lepidla s potřebným nářadím.

Parametry

Druh stavebniceARF
KonstrukceDřevěná
Náročnost pilotážePokročilí
TypAkrobatický
Rozpětí950 mm
Délka950 mm
Letová hmotnost870 - 920g

Informace o balení výrobku
Rozměry81,5 x 24,0 x 1,6 cm
Hmotnost1,370 kg

Kompletní nabídku kuličkových ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com