RC_2019

Losi Tenacity Desert Buggy Pro 1:10 4WD Smart RTR Lucas Oil

 • Losi Tenacity Desert Buggy Pro 1:10 4WD Smart RTR Lucas Oil

Losi Tenacity Desert Buggy Pro 1:10 4WD Smart RTR Lucas Oil

Výrobce:Losi - TLR
Kód výrobku:LOS03027T1
 • 12 919Kč
 • Cena bez DPH: 10 677Kč

LOS03027T1

Obsah balení

Set obsahuje sestavené RC auto Losi Tenacity Desert Buggy Pro 4WD Smart RTR s nainstalovanými díly: Spektrum Firma 4-Pólový střídavý motor 3150Kv 550, střídavý regulátor Spektrum Firma Smart 130A, přijímač Spektrum AVC, 9kg servo, vysílač Spektrum DX2E Active AVC, manuál.

V balení není pohonná LiPol baterie ani nabíječ

Charakteristika

TENACITYDB Pro 4WD Desert Buggy

RC model auta na dálkové ovládání Losi Tenacity-DB Pro s klecí karosérie a kokpitem s posádkou a náhonem 4WD jede s 3S LiPol rychlostí až 80km/hod! Model je vybaven přijímačem Spektrum s integrovanou stabilizací jízdy AVC sa výkonným střídavým pohonem. Regulátor Smart je kompatibilní s baterií LiPol 2-3S. vysílač Spektrum DX2E Active.

TENACITYDB Pro 4WD Desert Buggy

TENACITY DB Pro je postaven v metrické soustavě a obsahuje hliníkové prvky, které konkurence prodává jako volitelné součásti. RC model auta Losi Tenacity-DB Pro je vybaven všemi nejnovějšími technologickými vychytávkami, včetně střídavého regulátoru Spektrum™ Smart 130A BL a střídavého motoru Spektrum Firma® 4-P 3150KV 550, který vám umožní dosáhnout pomocí 3-článkové LiPo baterie, rychlost až 80 km/hod. Regulátor je samozřejmě voděodolný, plně programovatelný a je dodáván s kabelem a konektorem IC5™. V balení je vysílač Spektrum DX2E Active™, přijímač Spektrum AVC® s prioritou řízení, nainstalovány jsou pneumatiky Falken Wildpeak MT a disky Method. RC model auta Losi Tenacity-DB Pro je sestaven a připraven k jízdě

TENACITYDB Pro 4WD Desert Buggy

Vlastnosti Losi Tenacity DB Pro

 • Kompletně sestaven, připraven k jízdě
 • Postaven na platformě TEN 4WD
 • Přijímač Spektrum DSMR se stabilizací AVC
 • Voděodolný programovatelný střídavý regulátor Spektrum Smart 130A BL
 • Výkonný střídavý 4-pólový střídavý motor Spektrum Firma 4-Pole 3150Kv
 • Vysílač Spektrum DX2E Active AVC
 • Digitální servo řízení Spektrum S605 11,6kg.cm/6V
 • Pneumatiky Falken Wildpeak MT
 • Voděodolné komponenty
 • Nastavitelné napínáky
 • Oficiální licence karosérií od Fox Racing a Lucas Oil
 • Přední světelná LED lišta
 • 12mm hliníkové olejové stavitelné tlumiče
 • Středový diferenciál
losi/LOS03027_b01.jpg

Osvědčená platforma TEN

Šasi modelu je postaveno na osvědčené a léty prověřené platformě Losi 4WD TEN. Základem je lehké hliníkové šasi, ke kterému jsou upevněny jednotlivé částí pohonu a elektronika. Těžiště auta je tak položeno velmi nízko, získáte tak výhodu před ostatními hlavně při průjezdu zatáčkami. Samozřejmostí je plně nastavitelná geometrie.

losi/LOS03027_b02.jpg

Regulátor Spektrum SMART Firma 130A

Elektronika regulátoru je kompletně zalita ve speciální hmotě, která brání vstupu vlhkosti či nečistot do elektroniky. Při použití s baterií Spektrum Smart s konektorem IC5, může regulátor přijímat a přenášet telemetrická data baterie. Velkým aktivní chladič účinně odvádí teplo z výkonových součástí.

losi/LOS03027_b03.jpg

Motor Spektrum™ Firma® 4P 3150Kv

Výkonný střídavý 4-pólový motor Spektrum™ Firma® 3150 ot./min./V udělí modelu při nápájení kvalitní 3-článkovou LiPol baterií rychlost až 80km/hod!

losi/LOS03027_b04.jpg

Voděodolná elektronika

Při jízdě na mokré trati je regulátor opatřen úpravou proti vlhkosti, takže nehrozí jeho poškození. Dostatečné chlazení zajistí elektrický ventilátor. Podrobnosti k jízdě ve vlhkém prostředí naleznete v návodu k obsluze.

losi/LOS03027_b05.jpg

12 mm závodní hliníkové tlumiče

Pro komfortní jízdu má Tenacity DB Pro nainstalovány hliníkové olejové 12mm tlumiče, které mají možnost nastavení a vyladění odpružení pro konkrétní tratě tak, aby model zvládl jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

losi/LOS03027_b06.jpg

Hliníkový podvozek

Podvozek TENACITY DB Pro se skládá z odolné 3mm eloxované hliníkové podvozkové desky se 4mm horní deskou. Pro větší odolnost a výkon je podvozek integrován s realistickou klecí z velmi houževnatého kompozitního materiálu. Dokáže proto zvládnout náročné skoky.

losi/LOS03027_b07.jpg

Oficiální licence karosérií Fox Racing a Lucas Oil Trim

Skvělý maketový vzhled aut od týmů Fox Racing a Lucas Oil Trim je možný pouze díky oficiální licenci, proto si nyní můžete užívat této jedinečné možnosti a jezdit s auty světově proslulých značek.

losi/LOS03027_b08.jpg

LED světelná lišta

Zábava se nemusí zastavit, ani když slunce zapadne. TENACITY DB Pro má skvělé osvětlení díky LED integrované světelné liště, která poskytuje více než dostatečné osvětlení pro noční provoz.

losi/LOS03027_b09.jpg

Technologie Spektrum™ Smart

Díky technologii Smart budete mít dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, v reálném čase změříte teplotu, napětí baterie, napětí jednotlivých článků, teplotu baterie, zbývající kapacitu i otáčky motoru. A to bez dalších senzorů! Inteligentní technologie Smart zajišťuje, že veškerá elektronika vašeho modelu letadla bude hladce spolupracovat, pro dosažení maximální efektivity a výkonu.

losi/LOS03027_b10.jpg

Technologie AVC Active Vehicle Control)

Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

losi/LOS03027_b11.jpg

RC souprava Spektrum DX2E ACTIVE s AVC

Vysílač Spektrum DX2E 2,4 GHz s modulací DSMR je dodáván s přijímačem Spektrum s AVC (Active Vehicle Control). Pro zajištění správné funkce elektronické stabilizace AVC je pro řízení použito rychlé digitální servo.

Bluetooth

Aplikace pro Smartphone

Pro možnost grafického zobrazení telemtrických údajů, slouží aplikace Spektrum™ Dashboard. K vysílači Spektrum DXe Active připojíte pomocí Bluetooth Modul SPM6741 a do vašeho zařízení nainstalujete aplikaci. Podporována jsou zařízení s Android nebo IOS.

Mantis Q - aplikaceMantis Q - aplikace
losi/LOS03014_b_09.jpg

Vyrobeno v metrické soustavě

Celý kompletní model TENACITY-DB je vyroben v metrické soustavě, včetně ložisek, šroubů a matic.

losi/LOS03014_b_12.jpg

Maketová klec karosérie

Klec karosérie tvoří s kapotáží jeden celek, který se odklápí dozadu kolem čepu v zadní části. Tím je zajištěn výborný přístup k mechanickým i elektronickým součástem modelu. Bonusem je světelná lišts nad kabinou posádky, která je přínosem při jízdě za šera.

losi/LOS03014_b_13.jpg

Voděodolné servo řízení

Použitý systém stabilizace AVC vyžaduje rychlé digitální servo řízení To splňuje vodě odolné digitální servo Spektrum S605 Hi Torque 9kg pro auta 1:10, s kovovým převodem, rychlost .24 s/60° @ 6V.

TENACITYDB Pro 4WD Desert Buggy

Doporučujeme koupit

K provozu je potřeba doplnit do auta pohonné LiPol sady akumulátorů, 5000mAh 2-3S LiPol s konektorem IC5/EC5, (viz Doporučené příslušenství - baterie) a vhodný nabíječ.

Parametry

TypDesert Buggy
Měřítko1:10
Délka535 mm
Šířka297 mm
Rozvor332 mm
Světlá výška podvozku38 mm
Hmotnost2700 g
Náhon4WD
MotorStřídavý Spektrum Firma 3150 Kv
RegulátorSpektrum SMART 130A
Výška175 mm
Průměr kol118 mm
PneumatikyFalken Wildpeak M/T
DiskyMethod short course 2.2 x 3.0"
Informace o balení výrobku
Rozměry32,0 x 23,0 x 70,0 cm
Hmotnost5,000 kg


Kompletní nabídku kuličkových ložisek najdete ZDE na stránkách www.loziska-rc.com